זוחלים בכיף

סדנאות התפתחות עם חיוך בשיטת צעד ראשון

 

סדנאות ליווי התפתחותי בשיטת צעד ראשון נועדו להקנות כלים למיצוי כל שלב בהתפתחות במינימום מאמץ ומקסימום הנאה. מטרתי היא לתת לגוזלים את הבטחון לנוע במרחב, לחקור, להתנסות וללמוד ולהזכיר לאמהות להקשיב לעצמן, ללמוד מהקטנטנים שלהן ולהנות איתם מכל רגע, גם כשיש קשיים.
סדנאות התפתחות עם חיוך מועברות בצורה חווייתית ומשלבות מגע, תנועה ותקשורת כמו גם הסברים מעמיקים ומענה לכל שאלה שעונה – התפתחותית, אנטומית או כללית.
החוויה לאמהות לא פחות חשובה מהחוויה של התינוקות ולכן הקבוצות קבועות ואינטימיות (עד 7 אמהות בקבוצה) ומאפשרות היכרות אישית בין האמהות, מפגש עם חברות חדשות וסיבה טובה לצאת מהשגרה ומהבית!

1/4

זוחלים בכיף
6-10 חודשים

 

הקטנטנים שלנו כבר נעים. הם מסתובבים סביב צירם או זוחלים גחון ולפעמים אפילו עולים על שש ומתנדנדים. בשלב הזה של ההתפתחות יש מספר גורמי מפתח חשובים שיקבעו את יכולתם לעבור משלב לשלב בצורה נעימה ותקינה, ובסדנא הזו נעבור ביניהם ונעזור לגוזלים לעלות ולזחול על שש, להתיישב בעצמם ולרכוש בטחון ומוטיבציה להרחיב את יכולות התנועה שלהם, לחקור את העולם ולהנות מכל רגע.
נתנסה בתהליכים בתנועה ונראה איך מסתדרים איתם למרות שהגוזלים כבר כבדים, נדבר על לוח זמנים ועל זמן האיכות שלנו אחרי החזרה לעבודה, ונשחק במגוון מתקני ג'ימבורי ואתגרים מסוגים שונים.

 

6 מפגשים בני שעה

למועד פתיחת הסדנה הקרובה, צרי קשר

 

מדריכה: דקלה שלום

 

 

פעילויות נוספות לגילאי
שישה חודשים עד שנה

יש לתנועה אחה"צ חשיבות גדולה עוד יותר. קטנטנים שמקבלים תנועה וחוויות מאתגרות אחר הצהריים – ישנו טוב יותר בלילה. זה בעצם ברור וטריויאלי לחלוטין, לא?

Please reload

גן, משפחתון או מטפלת?

איך הופכים את זה לחוויה נעימה?

למה צריך לשים לב ואיזה סימנים צריכים להדליק נורה אדומה?

 

בהרצאה נבין איך לסייע להם ומה צריך לדעת על מנת להפוך את התהליך לחוויה

 

 

מתי מתחילים לתת טעימות?

עם מה כדאי להתחיל?

מה עושים אם הגוזל שלי ממש לא בעניין?

ומה עושים אם הוא נורא רוצה כבר לאכול ממה שאני אוכלת?

 

בהרצאה נבין איך, מתי וממה כדאי להתחיל,
איך פותרים בעיות ועוד..

 

1/1

Please reload

הילד כבר זוחל על שש, מתיישב ואולי אפילו עומד. הילדה כבר התחילה ללכת ואתם מחפשים זמן איכות ביחד, חוג אחרי הצהריים שיתן לכם רעיונות חדשים למשחק, וגם כיף ואתגרים מעניינים.
בחוג התעמלות התפתחותית נשתולל, נרקוד ונטפס

מוסיקה, מוסיקה ועוד קצת מוסיקה!! מוסיקה מגרה את המוח, מעוררת רגשות ומפעילה את הגוף בו זמנית והיא כלי מצוין ולא פחות חשוב- כיפי- ללימוד שפות!

בואו לרקוד, לשיר ולצחוק בשפה חדשה

Please reload

הקטנטנים מתחילים לזוז, איך אפשר לתת להם את הבטחון לעלות על שש? להתיישב ואפילו לעמוד?