צוות חיוכים

שירלי מזור ברמן
מנחת פעילויות במוסיקה, תנועה, אומנות ותיאטרון סיפור

 

"אני זוכרת את עצמי כילדה בגילה של בתי, מתנועעת ורוקדת לצלילי המוסיקה בכל הזדמנות שרק הייתה לי. החלטתי שהצלילים שמניעים אותי בכל רגע מחיי יהפכו לעיסוק מלא בסיפוק. החוויה המשותפת של למידה ומשחק מעמיקה את הקשר בין ההורה לילד ומעניקה הנאה לכולם"

דקלה שלום
יועצת להתפתחות תינוקות
בשיטת "צעד ראשון" ומנהלת "חיוכים"

 

אחרי שנים של עבודה ולמידה על הפיזיולוגיה והאנטומיה של הגוף שלנו והקשיים עימם אנחנו מתמודדים, הבנתי שאת השינוי ואת הלמידה צריך לעשות כבר בהתחלה, כשהגוף עוד גמיש ולומד. גם כאמהות, ככל שנלמד ונתנסה כבר בהתחלה עם הגוזלים שלנו נהיה בטוחות ושמחות יותר.

 

כמדריכה,

אני משתמשת בכלים שלמדתי בעשר השנים האחרונות – ממרפאות בעיסוק, פיזיותרפיסטיות, רופאים וכמובן בשיטת "צעד ראשון" שרואה את הקשר ההדוק בין התינוק והתפתחותו לבין הסביבה בה הוא חי על כל האספקטים שבה, התגובות והבטחון של הוריו.
כל אלה מתאחדים כדי לתת לאמהות לא סתם "חוג" אלא חוויה שלמה.

 

כמנהלת,

המטרה שלי ב"חיוכים" היא להעניק לאמהות בית.

מקום בו יוכלו לקבל מענה ותמיכה בכל בעיה.

מקום אליו יוכלו להגיע כדי למצוא חברות חדשות, לשוחח ולשתף.

סיבה לצאת מהבית, לצאת מהפיג'מה, להתאמן גם על שיחת מבוגרים ולא רק גרגורי תינוקות, להיזכר שיש עוד נושאי שיחה שהם לא חיתולים-ציצי-גזים...

אורית הלפגוט-קטריך
דולה, רפלקסולוגית בכירה ומדריכת עיסוי תינוקות
 

"האני מאמין שלי הוא: כולנו זקוקים למגע מהיום הראשון שנולדנו! המגע חשוב להתפתחות תקינה ותורם להעמקת הקשר בין התינוק להוריו. אין מעט או הרבה מידי בעיסוי פשוט חשוב לעסות בכל הזדמנות וכל המרבה הרי משובח!!"

אירינה מגרם-פלור

פיזיותרפיסטית התפתחותית

 

" כהורים לתינוקות ולילדים אנחנו עסוקים לא פעם בשאלות רבות הקשורות להתפתחות המוטורית של ילדינו. יש תינוקות זריזים יותר או פחות, תנועתיים יותר או פחות וכל ילד מתפתח בקצב שלו. המטרה שלי היא לתת מענה לנושאים הקשורים להתפתחות המוטורית של תינוקות וילדים בגיל הרך.

אני מאמינה בהתנסות מוטורית נעימה ובטוחה שיוצרת ביטחון עצמי לנסות אתגרים מוטוריים חדשים."

מחקרים התפתחותיים מוכיחים:
התינוק שלך צריך חיבוק.

ומה איתך? מי מחבק אותך?

 

אמהות היום נתקלות במטח של שאלות, עצות חצי מקצועיות, שטף מידע מכל עבר והמון המון בלבול...

 

אם גם את מחפשת מקום בו באמת יקשיבו לאמא שבתוכך,
יעטפו אותך בעצות ובכלים המתאימים ביותר לך ולתינוק שלך, ויעניקו לך חוגים לתינוקות , סדנאות, מגוון פעילויות והרצאות מקצועיות בתחום ההתפתחות וההורות, ליווי התפתחותי אישי או קבוצתי,
פעילויות בוקר ואחה"צ לך ולתינוק.
את מוזמנת להצטרף למשפחת חיוכים – בית חם לאימהות ותינוקות בכפר גנים , פתח תקווה

בכפר גנים, נסיעה קצרה משכונת אם המושבות, בסביבה מטופחת ושקטה, באווירה אינטימית ובאמצעות הנחיה וליווי אישי, תפרגני לעצמך זמן איכות עם הגוזל ועם אימהות מקסימות כמוך.

המטרה העיקרית שלנו היא לתת לך כלים, תשובות וידע.

להזכיר לך שהכי חשוב להקשיב ללב ולא לרעש מסביב.

לתת לך את הבטחון שגם יסייע לקטנטנים לגדול מאושרים.

כאן תוכלי להתייעץ עם מגוון נשות מקצוע המתמחות בתחום ההתפתחות אודות עיסוי תינוקות , שלבי התפתחות, גרוי והעשרה במוזיקה ותנועה, הרגלי אכילה ושינה, וכל דבר שחשוב לך – בקבוצות חוגים קטנות ובמפגשים פרטניים. 

בבית חיוכים תלמדי לסמוך על האינטואיציות שלך, 
ופשוט ליהנות להיות אמא. כמו שרק את יודעת להיות 


אני והצוות המקצועי שלי מחכות לך עם חיבוק ענק וים חיוכים!!

קצת על חיוכים

עדי נוימן

מדריכה להתפתחות תינוקות וילדים

 

 

"אני מאמינה שהתפתחות אידיאלית תלויה בסביבה התפתחותית המאפשרת למידה, מודעות ומימוש הפוטנציאל, ולכן אני רואה את השנים הראשונות כמהותיות להמשך ההתפתחות של הילדים. המפגש עימכם ההורים הוא ההזדמנות שלי להעניק לכם מהידע והניסיון שצברתי, להדריך אתכם לתת לילדכם את הסביבה ההתפתחותית המתאימה לו, והכל תוך משחק והנאה, זמן איכות וחיוכים :)"